Чи потрібно міняти паперовий паспорт на ID-картку: роз’яснення управління ДМС Рівненщини

Адже нині у соцмережах активно поширюється інформація про те, що скоро паперовий паспорт-книжечка буде недійсним

Але прес-офіцер управління Державної міграційної служби у Рівненській області Валентина Іванюк пояснила, що поспішати міняти паперові паспорти зразка 1994 року не потрібно:

Відповідно до закону, ID-картка видається лише як перший паспорт по досягненню 14-річного віку. А у випадку втрати, крадіжки чи псування паспорта-книжечки, зміни прізвища чи інших даних особи власника, а також за бажанням замість вклеювання фотокартки до паспорта-книжечки по досягненню 25- та 45-річного віку можна виготовляти ID-картку за бажанням громадянина.

 

Обов’язку щодо заміни паспорта на ID-картку до будь-якої дати законодавством не передбачено.

Валентина Іванюк також закликала не підтримувати інформаційну провокацію та не поширювати недостовірну інформацію про необхідність заміни паперових паспортів на ID-картки. Адже вона може спричинити черги та конфлікти у підрозділах ДМС. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень