Для українців змінили правила виїзду за кордон

Вони стосуються дітей до 16 років

У Держприкордонслужбі повідомляють, що відтепер діти до 16 років не можуть виїжджати за кордон у супроводі одного з батьків без надання нотаріально засвідченої згоди іншого з батьків. Нотаріальна згода не потрібна тільки в тому випадку, якщо в паспортному документі дитини є відмітка про взяття на постійний консульський облік у дипломатичному представництві або консульській установі України за кордоном, а не тимчасовий консульський облік.

Додамо, що на постійний консульський облік приймаються громадяни України, які постійно проживають за кордоном.

До цього дитина могла перетнути кордон з одним із батьків за наявності відмітки про тимчасовий консульський облік, що в подальшому могло призвести до оскарження правомірності виїзду.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень