«На українсько-польському кордоні - кількакілометрові черги», - рівняни

З чергами мешканцям Рівненщини, які їдуть до Польщі, доводиться стикатися вже не перший тиждень

Так, викладач Острозької академії Вікторія Назарук потрапила у таку чергу на митниці "Ягодин" на Волині, про що написала у соцмережі Фейсбук:

На митниці кількакілометрові черги приватного та вантажного транспорту. Коли бачиш подібне, розмови про безвізовий режим, права людини,як такі, сприймаються як цілковита нісенітниця.

[media=71266]

Через цей же митний пост майже тиждень тому їхав мешканець Сарн Василь Поліщук. І теж поскаржився у Фейсбук:

А рівнянка Наталія Пивовар їхала у Польщу через митний пост "Устилуг", що на Волині, ще 24 вересня, і історія була - та ж:

Для того, щоб просто використати візу, потратила 10 годин, із яких 6 - на митниці. Черги - кілометрові в два ряди, люди цілодобово стоять, чекаючи своєї черги.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень