У Рівному молодь обговорює, як змінити країну

У Рівному цими днями молодь дискутує на суспільно-важливі та актуальні теми в рамках ініціативи «Молодь. Наше слово»

Це унікальний захід, що розроблений з метою обговорення та вирішення соціальних проблем молоді кожного регіону України. Він пройшов вже в 9-ти містах країни.

В Рівному до участі в заході долучилися близько 40 учасників з різних міст. Також взяли участь і представники влади. Зокрема, це начальник обласного управління освіти Григорій Таргонський, начальник управління молоді та спорту Віталій Ліпський, депутат Рівнеради Любов Романюк, представники облдержадміністрації та центру зайнятості.

Як відзначає Григорій Таргонський, такий захід – це можливість безпосередньої комунікації між студентами та представниками влади. Далі пряма мова:

Я думаю, що кожен з сьогоднішньої розмови багато що для себе візьме в практичній роботі. Тому що цього, очевидно, не вистачає для кожного: для студента, для викладача, для чиновника. Тому для мене це позитивний захід

Завдяки цій ініціативі, молодь спільно з представниками влади та громадськими активістами працювала над трьома напрямками: проблеми сучасної освіти, молодіжне безробіття та соціальна інтеграція молоді. Як переконані організатори, такі дискусії можуть перерости з часом в реальні ініціативи для вирішення глобальних проблем.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень