Чи є у Рівному дефіцит вакцин

Адже на їх відсутність скаржаться деякі батьки

Цим питанням на останньому засіданні міськвиконкому поцікавився секретар міськради Рівного Сергій Паладійчук.

Начальник міського управління охорони здоров’я Віктор Іськів (на фото вгорі) пояснив, що не всі батьки хочуть щеплювати дітей індійською вакциною АКДП – від кашлюка, дифтерії та правця, яка є у медзакладах. Натомість вимагають французьку. А про неї Віктор Іськів повідомив таке:

Такої вакцини у нас по централізованих закупівлях не було і, скоріш за все, і не буде. Тобто Міністерство її не закупило і вона не постачається. Вона тільки буває в аптечній мережі.

 

Тобто батьки в приватному порядку в аптеці беруть цю вакцину і в наших закладах вона вводиться. Сімейні лікарі розказують батькам, як правильно це зробити.

А загалом усі  вакцини, передбачені календарем щеплень, запевнив Віктор Іськів, у медзакладах міста є і вони безкоштовні для громадян.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень