Чи є у Рівному дефіцит вакцин

Адже на їх відсутність скаржаться деякі батьки

Цим питанням на останньому засіданні міськвиконкому поцікавився секретар міськради Рівного Сергій Паладійчук.

Начальник міського управління охорони здоров’я Віктор Іськів (на фото вгорі) пояснив, що не всі батьки хочуть щеплювати дітей індійською вакциною АКДП – від кашлюка, дифтерії та правця, яка є у медзакладах. Натомість вимагають французьку. А про неї Віктор Іськів повідомив таке:

Такої вакцини у нас по централізованих закупівлях не було і, скоріш за все, і не буде. Тобто Міністерство її не закупило і вона не постачається. Вона тільки буває в аптечній мережі.

 

Тобто батьки в приватному порядку в аптеці беруть цю вакцину і в наших закладах вона вводиться. Сімейні лікарі розказують батькам, як правильно це зробити.

А загалом усі  вакцини, передбачені календарем щеплень, запевнив Віктор Іськів, у медзакладах міста є і вони безкоштовні для громадян.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень