«Чорна п'ятниця» діє і на АЗС України

В останню п'ятницю осені у торгівлі роблять великі знижки

24 листопада - «чорна п'ятниця», тобто Всесвітній день розпродажів. З цього дня у світі розпочинаються традиційні різдвяні знижки. В Україні правила «чорної п'ятниці» запровадили і на АЗС. 

У частини з них знижки діють тільки у п'ятницю, 24 листопада, а в деяких мережах - аж до неділі, 26 листопада.

Зекономити таким чином на 1 л автогазу можна від 0,5 до 2 грн, дизпального - від 5 до 7 грн, бензину - від 5 до 8 грн. 

Що стосується цін на пальне, то Консалтингова група А-95 інформує, що у четвер, 23 листопада, в середньому вони були такі:

  • бензин А-95 - 54,71 грн за 1 л (на початку місяця - 55,52 грн),
  • дизпальне - 54,63 грн (на початку місяця - 55,79 грн),
  • автогаз - 35,93 грн (на початку місяця - 29,31 гривні).

Джерело: РБК-Україна

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень