Чому рівненські маршрутки з'їжджають з маршрутів раніше належного?

Люди скаржаться

У рівненських маршруток не вистачає водіїв. Через це громадський транспорт з’їжджає з маршрутів раніше належного.

Про це розповів заступник директора підприємства «Рівнетранспорт» Микола Яцик під час звітування перед депутатами за останні 9 місяців роботи.

Сама установа займається пасажирообліком, встановленням руху транспорту на дорогах і підпорядковується управлінню транспорту та зв’язку. Микола Яцик говорить, що нестача водіїв на 30 міських маршрутах – одна з найгостріших проблем установи:

Виникла дуже велика проблема з водіями. З 320 автобусів на лінію виїжджає  приблизно 280. Причина в тому, що багато водіїв поїхали працювати за кордон.

Тому дуже  багато скарг, що повинно працювати по два водії на кожному автобусі, але працює по одному водію. Скарги надходять й через те, що з’їжджають автобуси з лінії. Ну але ж не може людина працювати з 6-ої до 23-ої, й так кожен день. 

Ще однією проблемою громадського транспорту в Рівному є нерентабельні маршрути, каже Микола Яцик. Йдеться про ті, які не приносять перевізникам достатнього прибутку. Це зокрема 43, 44, 42, 33 і т. д.

Через поганий пасажиропотік перевізники відмовляються працювати на цих маршрутах, а таких у нашому місті – третина. Цього тижня «Рівнетранспорт» проведе перевірку таких маршрутів і визначить, чи продовжить там їздити громадський транспорт.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Більше оголошень