ON-LINE

Перевізники зберуться у Рівному через плату за проїзд

середа, 18 жовтня 2017
Можливо, проїзд у міжміських та приміських маршрутках подорожчає

Підняття плати за проїзд на міжміських та приміських маршрутах перевізники обговорюватимуть сьогодні, 18 жовтня, на закритій нараді. Про це повідомив президент ГО «Союз перевізників України» Валентин Демчук.  Він каже, що це питання треба детально вивчити.

Пояснює Валентин Демчук:

Хотілося б почути аргументи перевізників, але зауважу, якщо б не було проблеми - вони не хотіли б збиратись та обговорювати цю тему. Хочу наголосити, що з березня вартість на солярку піднялась майже на 4 гривні. Лише з березня вартість запчастин з незрозумілих для нас підстав подорожчала на 30%. Хочу вислухати усі аргументи перевізників, тоді будемо приймати якісь рішення.

Перед цим проїзд на міжміські та приміські перевезення дорожчав на початку року. А у березні цього року подорожчав проїзд і у міських маршрутках.

Нагадаємо, згідно з постановою Кабміну від 25 березня 2015 року, перевізники самі встановлюють тарифи на приміські, міжміські перевезення та перевезення по області. При формуванні плати за проїзд перевізники мусять керуватися наказом Міністерства транспорту і зв’язку.

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загубилася собака породи алабай

    Днями в районі дитячого табору "Електронік", в селі Олександрія загубилася...
  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного