Електроенергія для тролейбусів подорожчала: чи вплине це на плату за проїзд у Рівному

Через подорожчання з 1 січня електроенергії витрати на її закупівлю у підприємства "Рівнеелектроавтотранс" зросли на 90%

Згідно з постановою НКРЕ КП від 24 листопада торік електроенергію міському електротранспорту та на вуличне осівтення відпускають за класами напруги. Відповідно, якщо "Рівнееектроавтоттранс" платило за 1 КВт 1,29 гривні, то тепер - 2, 439 гривні. Що це означає - поінформував депутат міськради Рівного Назарій Поліщук:


В листопаді "Рівнеелектротранс" витратив майже 902 тисячі грн на закупівлю електроенергії, а в лютому 1 млн 760 тис. 924 грн! Не варто пов'язувати таке суттєве здорожчання з миттєвим підняттям тарифів у громадському електротранспорті Рівного. Хоча згодом це й вплине на підняття вартості проїзду, адже робить додаткове навантаження на підприємство, орієнтовно в 10 млн грн на рік.

Щоб продемонструвати, як зросли тарифи на електроенергію і витрати "Рівнелектроавтотранс", Назарій Поліщук надав інфографіку: 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень