Електроенергія для тролейбусів подорожчала: чи вплине це на плату за проїзд у Рівному

Через подорожчання з 1 січня електроенергії витрати на її закупівлю у підприємства "Рівнеелектроавтотранс" зросли на 90%

Згідно з постановою НКРЕ КП від 24 листопада торік електроенергію міському електротранспорту та на вуличне осівтення відпускають за класами напруги. Відповідно, якщо "Рівнееектроавтоттранс" платило за 1 КВт 1,29 гривні, то тепер - 2, 439 гривні. Що це означає - поінформував депутат міськради Рівного Назарій Поліщук:


В листопаді "Рівнеелектротранс" витратив майже 902 тисячі грн на закупівлю електроенергії, а в лютому 1 млн 760 тис. 924 грн! Не варто пов'язувати таке суттєве здорожчання з миттєвим підняттям тарифів у громадському електротранспорті Рівного. Хоча згодом це й вплине на підняття вартості проїзду, адже робить додаткове навантаження на підприємство, орієнтовно в 10 млн грн на рік.

Щоб продемонструвати, як зросли тарифи на електроенергію і витрати "Рівнелектроавтотранс", Назарій Поліщук надав інфографіку: 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень