Чому зрілі жінки притягують молодих чоловіків, як магніт: Пояснення психолога

Тлумачення цікавого феномена

Психологи пояснили феномен - стосунки між зрілою жінкою та молодим чоловіком. Якщо раніше таких вікових мезальянсів соромилися, то зараз звичаї стали вільнішими.

Але чим же керуються чоловіки, коли вибирають собі до пари жінку старшого віку? Фахівці кажуть, що тому є кілька пояснень. 

Самодостатність

У шлюбі з молодою жінкою чоловік часто обтяжений почуттям боргу. Приділити час, купити подарунок, не забути про річницю першого поцілунку. А коли в сім'ї з'являється дитина, список «боргів» збільшується. А зрілі жінки, як правило, самодостатні, багато часу або уваги не вимагають.

Фінансова незалежність

Чоловіків може напружувати роль годувальника, яку йому треба відігравати у союзі з молодою жінкою. Але жінки в 40-50 років як правило вже мають деяку фінансову подушку безпеки, стабільний дохід, і чоловік як добувач їм не потрібен.

Відверті стосунки

Дами з багатим життєвим досвідом можуть зрозуміти й прийняти різні обставини, в які потрапив партнер. Вони уважно вислухають, заспокоять і порадять. Чоловікам не потрібно хитрувати, приховувати й вдавати, що все добре.

Стабільне суспільне становище

До 40-50 років жінки досягають сталого суспільного становища і можуть в цьому допомогти молодому партнеру. Діловими зв'язками, стартовим капіталом, слушною порадою.

Відсутність комплексів

Жінки в такому віці поводяться більш розкуто, ніж дівчата. Вони розуміють, що скутість інтиму перешкода. А боятися, що чоловік погано подумає про їх сміливість у ліжку, їм вже ні до чого. Вони дозволяють собі експериментувати.

Стосунки без зобов'язань

Зрілі жінки будують стосунки виключно для кохання. Їм не потрібно тягнути чоловіка в РАЦС, пристрасть, емоції, задоволення - ось що є метою такого партнерства.

Раніше ми розповідали про те, яких жінок чоловіки обожнюють та ніколи від них не підуть. 

Джерело: РБК-Україна

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень