Беруть від життя максимум: 5 жіночих імен, яких любить доля

Цих жінок оберігають ангели

Єлизавета

Ці жінки завжди отримують бажане, причому без особливих зусиль. Життєвий шлях Єлизавети рівний, повний везіння, без особливих тривог та різких поворотів. Багато чоловіків готові розділити з ними життя.

Ганна

Власниці імені працьовиті, відповідальні та добрі. Своєю наполегливою працею вони завжди приходять до бажаної мети. Ганни постійно навчаються чогось нового та розвиваються. Доля дарує їм не лише блискучу кар'єру, а й щасливу родину.

Ніна

Ніна завжди готова піти всупереч традиціям і підвалинам, доля благословляє її сміливість. Крім того, володарка імені впевнена у собі, наділена лідерськими рисами та точно знає, чого хоче. Вони легко досягають успіху у будь-якій сфері.

Уляна

Неймовірно жіночна, ніжна та вразлива Уляна має здатність гармонізувати простір навколо себе. Поруч із ними легко та комфортно, вони чуйні та завжди готові прийти на допомогу.

Ксенія

Ці жінки відрізняються добрим і дбайливим характером, вони стають не тільки відповідальними дружинами та матерями, а й добрими керівниками. Ксенія дає близьким цінні поради та оточує їх любов'ю. Її тепло також приваблює чоловіків.

Раніше ми розповідали про жіночі імена, які обіцяють довголіття своїм власницям. 

Джерело: Апостроф 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

У маршрутці занйшли документи Катерини Ільчук

У маршрутці №57 знайдено пакет документів виданих на прізвище Катерини Ільчук. Власниця може звертатися  за номером

Більше оголошень