Чому не можна збирати гроші на «чорний день»

Думка астрологів і психологів

Кожен чув фразу: «Збирати гроші на чорний день». Так часто роблять старші люди. Проте це погана звичка, кажуть астрологи та психологи, адже людина програмує себе на неприємності.

Чому не можна складати гроші на «чорний день»

Така звичка виробляє у людей шкідливі стереотипи і програмує їх на біди та нещастя. У самій назві «чорний день» закладений негатив. Нумерологи говорять з цього приводу:

«Що відкладаєш, те й притягуєш».

Як правильно збирати гроші

На думку фахівців, необхідно змінити підхід до створення фінансового резерву. Кажіть собі, що ці гроші не на «чорний день», а на задоволення.

Будь-яке накопичення грошей повинно мати конкретні цільові причини й позитивний початок. Наприклад, збираючи гроші на подорож, велику квартиру або новий автомобіль, важливо налаштувати себе позитивно, з радістю передчуваючи ці придбання, навчитися візуалізувати заключну стадію і радіти можливостям, що відкрилися.

Тонкощі створення резерву

Гроші – це матерія. Говоріть з ними й вони йтимуть до вас легше. По-перше, сховок, де лежать гроші, має бути красивий і навіть дорогий. По-друге, кожне надходження відкладайте з такими словами:

  • «Це заначка на удачу!»
  • «Грошики кладу, щасливо живу!»
  • «На красиве життя!» тощо.

Джерело: Ukr.Media

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень