Чому не можна збирати гроші на «чорний день»

Думка астрологів і психологів

Кожен чув фразу: «Збирати гроші на чорний день». Так часто роблять старші люди. Проте це погана звичка, кажуть астрологи та психологи, адже людина програмує себе на неприємності.

Чому не можна складати гроші на «чорний день»

Така звичка виробляє у людей шкідливі стереотипи і програмує їх на біди та нещастя. У самій назві «чорний день» закладений негатив. Нумерологи говорять з цього приводу:

«Що відкладаєш, те й притягуєш».

Як правильно збирати гроші

На думку фахівців, необхідно змінити підхід до створення фінансового резерву. Кажіть собі, що ці гроші не на «чорний день», а на задоволення.

Будь-яке накопичення грошей повинно мати конкретні цільові причини й позитивний початок. Наприклад, збираючи гроші на подорож, велику квартиру або новий автомобіль, важливо налаштувати себе позитивно, з радістю передчуваючи ці придбання, навчитися візуалізувати заключну стадію і радіти можливостям, що відкрилися.

Тонкощі створення резерву

Гроші – це матерія. Говоріть з ними й вони йтимуть до вас легше. По-перше, сховок, де лежать гроші, має бути красивий і навіть дорогий. По-друге, кожне надходження відкладайте з такими словами:

  • «Це заначка на удачу!»
  • «Грошики кладу, щасливо живу!»
  • «На красиве життя!» тощо.

Джерело: Ukr.Media

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень