5 порід котів, які стають талісманами для своїх господарів і притягують удачу

А також гроші

Коти – це особливі тварини, які здатні змінити наше життя. Астрологи кажуть, що кіт може допомогти розбагатіти і стати щасливим. Є кілька порід пухнастиків, які стають справжніми талісманами.

Као-Мані

Стародавня порода кішок као-мані є талісманом удачі і особливо цінується в Таїланді. Місцеві жителі вважають тварину надбанням нації і магнітом багатства. Раніше їх могли собі дозволити тільки члени імператорської сім'ї.

Сіамці

Сіамські кішки притягують благословення та удачу в будинок. Та кішка зазвичай віддана одному господареві і навіть може змінити його долю на краще.

Корат

Цю породу котів найчастіше дарували молодятам, бо вони притягують любов і щастя. Такий вид домашніх улюбленців допоможе сім'ї стати міцною і гармонійною.

Японський бобтейл

Японці вірять, що щастя і благополуччя приносить лише ці породи котів, тож вони є чи не у кожного мешканця країни.

Прості коти

Звичайну дворову кішку теж не можна списувати з рахунків. Та тварина, яку ви врятували від самотності і вуличного життя, стане найкращим талісманом, бо вони завжди пам’ятатимуть вашу доброту.

Джерело: Ukr.Media

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень