Негативні речі в будинку: 6 предметів, які притягують біду

Не зберігайте це вдома

У нашому домі – купа речей. Якимись ми користуємося щодня, а частина лежить і чекає того випадку, коли все ж згодиться.

Аби в домі була позитивна енергетика, мотлоху і «недобрих» викинувши всього пару речей. Речей треба позбутися.

Чужі речі

Будь-який предмет, що належить іншій людині, зберігає в собі її енергетику. Вона може бути будь-якою — ви не знаєте, які події переживала людина разом з цією річчю. Тому краще у себе вдома такі вироби не зберігати, інакше ризикуєте залучити в життя хвороби, страждання і біди.

Гроші і гаманці

Якщо у вас є тяга до колекціонування монет, то краще складати їх в альбом або красиву коробку — старий гаманець для цього не підходить. Суть в тому, що гроші — це енергія і, якщо зберігати їх в непривабливому місці, то енергетичні потоки блокуються, а ви замість багатства отримаєте зворотний результат.

Одяг чорного кольору

Попри те, що чорний колір – символ бездоганного стилю, він негативно впливає на психічний стан людини. Якщо постійно носити чорні речі, ви будете «притягувати» до себе негатив. Тому або позбавляйтеся від них, або завжди комбінуйте з яскравим одягом або аксесуарами.

Сміття та сувеніри

Це речі, які загромаджують енергетику оселі і накопичують негативну ауру. Перегляньте, що у вас стоїть на полицях і лежить у коробках у шафі. Можливо, ці речі для вас більше неактуальні, то викиньте їх.

Старі фотографії

Фотографії – це важливі магічні символи. Тому зберігайте лише ті, які несуть позитивну енергетику. Ті фото, які викликають у вас сумні спогади, варто знищити. Кожен раз, коли ви дивитеся на такі фото, несвідомо програмуєте себе на страждання, згадуючи ті негативні емоції.

Старі швабри і віники

За давніх-давен віник вважався засобом проти нечисті – над ним читали змови, за допомогою нього проводили обряди. Зараз віник – це просто інструмент для прибирання, тому він повинен бути чистим — як фізично, так і енергетично. Якщо у вас є старий віник або той, що дістався від когось, – викиньте і купіть новий.

Джерело: unian

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень