З розетками можна прощатися – завдяки японцям

Японські вчені створили сонячний елемент, що позбавить людей залежності від розеток

Вчені з Японського університету Тохоку, створили новий сонячний елемент - його прозорість 79%.

Це унікальна сонячна батарея.

На думку вчених, панелі з такого елементу можна буде використовувати, наприклад, у вікнах «розумних» будинків, ним можна покривати екрани різних гаджетів та фітнес-браслетів. 

Прозора сонячна батарея живитиме пристрої та позбавить людей залежності від розеток.

Сонячний елемент створили з використанням оксид індія-олова (ITO) як прозорого електроду і дисульфіду вольфраму (WS2) як фотоактивного шару.

Дослідники експериментально довели, що 1 квадратний сантиметр такого елементу може збільшити свою загальну потужність до 420 пВт.

Джерело: Internetua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень