Чоловіки й жінки: як на їхню долю впливає по батькові

Це зв'язок між людиною та її предками

Людина отримує родове ім'я, яке присвоюють за іменем  батька. Є народи, де присвоюють родове ім'я за лінією матері, є країни, де й зовсім не користуються по батькові.

Певним чином поєднання імені та по батькові впливає на долю людини, оскільки воно нібито «програмує» життєвий шлях.

Вважається, що дитину краще не називати іменем батька, адже вважається, що однакове ім'я та по батькові можуть стати причиною нестійкого характеру людини, високої емоційності та дратівливості.

Найпоширеніші в Україні по батькові та їхнє значення

Значення по батькові Миколаївна

 Жінки з таким по батькові - імпульсивні, їм складно догодити. Вони за натурою - лідери, тому намагаються цього досягти якщо не на роботі, то в сім'ї.

Значення по батькові Олександрівна

Вони також люблять бути лідерами в сім'ї, оскільки люблять робити все по-своєму. Вони працьовиті й гостинні, але не люблять грубого ставлення до себе.

А ось Олександрович в значення по батькові закладає вразливість, запальність і імпульсивність. При цьому такі чоловіки не злопам'ятні. Вони часто змінюють свої захоплення, не доводячи розпочате до кінця. Мають гарну фантазію і люблять подорожувати.

Значення по батькові Володимирівна

Зазвичай це добрі, наполегливі та талановиті жінки. Вибіркові й консервативні до вибору друзів. Мають суперечливий характер, але вміють знаходити спільну мову з людьми.

Значення по батькові Володимирович

Чоловіки з таким по батькові вперті та люблять сперечатися, через що їм важко знайти спільну мову з іншими людьми, в тому числі на роботі. Маючи аналітичний розум, вони сильні в точних науках, наприклад математиці та електроніці.

Значення по батькові Вікторівна

Жінки наполегливі, для них майже немає безвихідних ситуацій. Самовпевненість дозволяє їм повчати інших, і не завжди хочуть знайти компроміс у разі конфліктів.

Джерело; UNIAN

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень