Чиновники та поліцейські в Україні задекларували біткоїнів на 75 млрд гривень

Найбільше має депутат Дніпровської міської ради – на мільярд

В Україні держслужбовці, найбільше – працівників міських рад, Міністерстві оборони та Національній поліції - задекларували 46 351 біткоїн на суму близько 75 млрд гривень.

Найбільше криптовалюти - 18 000 біткоїнів - записав у декларації депутат Дніпровської міської ради В’ячеслав Мішалов, загалом на понад один мільярд доларів.

Нардепи Олександр та Анатолій Урбанські вже три роки перебувають у топі рейтингу, їхні статки не змінюються – 5328 та 4256 біткоїнів відповідно.

Серед лідерів рейтингу – працівник МЗС України Петро Ленський, він разом із дружиною Світланою задекларував 6528 біткоїнів, - пише Обозреватель.

НБУ досі не визначився зі статусом криптовалют. Фактично українці, які купують їх, добровільно віддають свої гроші. Гарантій, відповідальності та можливості повернути кошти немає. З операцій не платять податки і вони фактично ніде не відображаються. НБУ не визнає криптовалюту навіть як «грошовий сурогат».

Водночас аналітики зазначають, що зараз відбувається підвищення попиту на криптовалюти, що впливає на їх котирування. Експерти прогнозують, що біткоїн буде рости й далі, - повідомляє Радіо Трек.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень