Чиновники та поліцейські в Україні задекларували біткоїнів на 75 млрд гривень

Найбільше має депутат Дніпровської міської ради – на мільярд

В Україні держслужбовці, найбільше – працівників міських рад, Міністерстві оборони та Національній поліції - задекларували 46 351 біткоїн на суму близько 75 млрд гривень.

Найбільше криптовалюти - 18 000 біткоїнів - записав у декларації депутат Дніпровської міської ради В’ячеслав Мішалов, загалом на понад один мільярд доларів.

Нардепи Олександр та Анатолій Урбанські вже три роки перебувають у топі рейтингу, їхні статки не змінюються – 5328 та 4256 біткоїнів відповідно.

Серед лідерів рейтингу – працівник МЗС України Петро Ленський, він разом із дружиною Світланою задекларував 6528 біткоїнів, - пише Обозреватель.

НБУ досі не визначився зі статусом криптовалют. Фактично українці, які купують їх, добровільно віддають свої гроші. Гарантій, відповідальності та можливості повернути кошти немає. З операцій не платять податки і вони фактично ніде не відображаються. НБУ не визнає криптовалюту навіть як «грошовий сурогат».

Водночас аналітики зазначають, що зараз відбувається підвищення попиту на криптовалюти, що впливає на їх котирування. Експерти прогнозують, що біткоїн буде рости й далі, - повідомляє Радіо Трек.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень