Чи зарахують до робочого стажу період догляду за дитиною?

Цей показник важливий для виходу на пенсію

Час перебування у відпустці у зв'язку з вагітністю та пологами, а також період догляду за дитиною до 3-х років зараховується до страхового стажу при умові отримання відповідної допомоги.

Тобто, щоб період догляду за дитиною зарахували до страхового стажу, потрібно, аби людина, яка здійснює такий догляд, отримувала допомогу по догляду за дитиною до 3-х років або ж одноразову допомогу при народженні дитини, яку призначають органи соцзахисту.

 

Ця норма застосовується для періоду після 1 січня 2004 року.

Період перебування у відпустці для догляду за дитиною від 3 до 6 років зараховують до страхового стажу лише для визначення права на призначення пенсії за віком, але не для встановлення розміру пенсії – для розміру пенсійних виплат враховуватимуть лише наявний страховий стаж.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень