Черговий початок чергового режиму тиші

Крім того, у Мінську домовилися про обмін полоненими

Учасники Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації в Україні домовилися про нову спробу припинити вогонь на Донбасі напередодні Старого Нового року. Про це заявив спеціальний представник ОБСЄ в групі Мартін Сайдік за підсумками її засідання в Мінську в середу, 13 січня.

Режим припинення вогню починає діяти з 00:00 четверга, 14 січня.

Україна і самопроголошена ДНР домовилися про обмін полоненими.

За ініціативою України всі сторони дійшли взаємної згоди найближчим часом звільнити більше 50 осіб з обох сторін - у першу чергу, поранених, важко хворих і жінок, - повідомила прес-секретар представника України в контактній групі, другого президента України Леоніда Кучми Дар'я Оліфер на своїй сторінці у Фейсбуку.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень