Черговий штурм столиці й кінець війни – прогноз від астролога

Вплив Марса та Урана закінчиться, а натомість Марс з’єднається з Сатурном

Прогнози щодо розвитку військових подій та термінів ймовірного закінчення війни почали з’являтися у мережі. Зокрема в Інстаграмі astro.medvedka опублікувала доволі оптимістичний гороскоп, дослідивши положення небесних тіл.

Активна фаза війни триватиме до кінця березня. Адже напруження утворюється між Марсом (планетою війни й агресії) та Ураном (планетою бунту, несподіванок, незалежності).

У цей період із новою силою запахне смаженим. Можуть бути як несподівані військові дії, так і наступи за новими несподіваними напрямками, або ж військовий переворот (природно, в країні-агресорі), — пише астролог.

Взаємодія Урану з Марсом може свідчити про спробу захопити владу. У астрологічному тлумачені це може говорити про спробу штурму столиці. Але після того, як планети «віддаляться» на небі виникне нове поєднання Марса з Сатурном. Останній вважають планетою влади, стратегій та обмежень.

 Їх сходження та розставання триватиме до середини квітня, — пояснює астролог. У кращому разі, це означає обмеження агресії, усунення військових подій за допомогою продуманих стратегічних дій.

З'єднання планет відбуватиметься у знаку Водолія (в астрології вважається, що РФ символізує саме цей знак), то, можливо, саме в країні-окупанті відбудуться деякі силові дії.

Відтак у другій половині квітня ситуація в Україні має стати набагато кращою, а військові дії — припиняться зовсім.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень