Через Нацгвардію головний чорнобилець Рівненщини плакав (ФОТО)

Сьогодні, 26 квітня, світ відзначає 32 роковини аварії на ЧАЕС.

З цієї нагоди в Рівному біля пам’ятного знаку «Жертвам Чорнобильської катастрофи» відбувся поминальний мітинг-реквієм.

Біля пам’ятника зібрались мешканці міста, чиновники, депутати та самі чорнобильці.

Мітинг-реквієм відвідала президент французької асоціації «Друзі Рівненської області» Ніколь Каденель.

Саме завдяки роботі цієї організації діти чорнобильців мають змогу відпочивати раз на рік на півдні Франції.

Ніколь Каденель є давнім другом Рівненського обласного об’єднання «Союз Чорнобильців України» і саме цій жінці дякував Георгій Хиля, очільник вищезгаданої організації:

Прикро, що Україна не переймається долею чорнобильців, так як це роблять у Франції. Ліквідаторів на Рівненщині з кожним роком все менше і менше. Наша організація не веде обліку, бо немає на це ані грошей, ані сил. Немає й у держави грошей нам на нормальні пенсії, на оздоровлення.

 

Знаєте, востаннє я був у пенсійному фонді, і там працівник російською мовою мені сказав, що чорнобильці - не в моді і не на часі.

Після завершення заходу усі присутні поклали квіти до пам’ятного знаку. Серед них були чиновники, політики, депутати Рівнеради, представники ДСНС та патрульної поліції. А ще - дві дівчини з Нацгвардії. Георгій Хиля зрадів присутності нацгвардійців та …заплакав.

Стеж за нашими новинами у  Telegram

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень