Поліцейські, рятувальники та французи. У Рівному вшанували пам’ять ліквідаторів катастрофи на ЧАЕС (ФОТО/ВІДЕО)

Біля пам'ятника зібралося більше сотні людей

Сьогодні у Рівному вшанували пам'ять ліквідаторів катастрофи на Чорнобильській АЕС. Саме в ніч з 25 на 26 квітня прогримів вибув на атомній станції поблизу міста Прип'ять. До заходу біля пам’ятника ліквідаторам долучилося духовенство Рівненських Свято-Покровського та Свято-Воскресенського соборів, прийшли віддати шану бійці Держслужби з надзвичайних ситуацій Рівненської області та працівники поліції. Приїхали навіть делегати з Франції, які допомагають рівненським чорнобильцям. 

 

Загалом біля пам'яника чорнобильцям зібралося більше сотні людей, серед них - велика кількість рівненських ліквідаторів катастрофи. З майже восьми тисяч їх залишилося на Рівненщині половина - 4090. Голова спілки Рівненського обласного об'єднання "Союз Чорнобиль України" Георгій Хиля говорить, що чим більше часу проходить від катастрофи, тим більше держава забуває про своїх героїв: 

Вперше за багато років не було парламентських слухань, присвячених питанню чорнобильців у Верховній Раді. Також президент обіцяв до 30-х роковин зробити хоч якийсь нагрудний знак для всіх ліквідаторів – не виконано, не зроблено, і не буде зроблено, як ми зараз це бачимо. 

Нагадаємо, що з п'яти районів Рівненщини, віднесених до зони постраждалої від Чорнобильської катастрофи, у чотирьох - школярі не харчуються вже кілька місяців. Про це йшлося під час зустрічі керівництва області з представниками чорнобильців Рівненщини, традиційно, напередодні чергової, уже 31 річниці з дня аварії на ЧАЕС. Тож голова РОДА дав розпорядження звернутися до Уряду, щоб там спростили процедуру проведення тендерів на організацію дитячого харчування, аби спростити і пришвидшити її. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Більше оголошень