![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Обласних обранців збирають наступного тижня
На Рівненщині скликають позачергову сесію. Головне питання – повна заборона УПЦ МП на території Рівненщини. Відповідне розпорядження сьогодні підписав голова облради Андрій Карауш.
У порядку денному одразу три питання.
У проєкті рішення «Про заборону Української православної церкви московського патріархату на території Рівненської області та скасування рішення виконавчого комітету Ровенської обласної ради народних депутатів від 25.09.1991 року №173 «Про реєстрацію статутів релігійних громад та передачу культових споруд», зокрема, йдеться:
Також депутати Рівненської обласної ради втретє звертатимуться до Верховної Ради України щодо невідкладного прийняття Закону про заборону Української православної церкви московського патріархату.
Третє звернення обласних обранців адресоване до органів місцевого самоврядування Рівненської області, яким закликають припинити діяльності Української православної церкви московського патріархату на території територіальних громад області.
Пленарне засідання позачергової сесії заплановане на 10 квітня.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Ефективність нашої роботи оцінить громада, - Сергій Кондрачук (ФОТО/АУДІО)
Медики покинули сесію облради. Що вирішили депутати щодо зарплат та фінансування медзакладів?
Сьогодні сесія обласної ради. Бюджетна комісія працювала понад 6 годин
Сесію Рівненської облради перенесли. Через коронавірус
У Рівненський обласній раді — новий депутат
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК