Заборонять УПЦ МП на Рівненщині? Скликають позачергову сесію

Обласних обранців збирають наступного тижня

На Рівненщині скликають позачергову сесію. Головне питання – повна заборона УПЦ МП на території Рівненщини. Відповідне розпорядження сьогодні підписав голова облради Андрій Карауш.

У порядку денному одразу три питання.

У проєкті рішення «Про заборону Української православної церкви московського патріархату на території Рівненської області та скасування рішення виконавчого комітету Ровенської обласної ради народних депутатів від 25.09.1991 року №173 «Про реєстрацію статутів релігійних громад та передачу культових споруд», зокрема, йдеться:

  • заборонити діяльність УПЦ МП на території Рівненської області;
  • скасувати рішення виконавчого комітету Ровенської обласної ради народних депутатів від 25.09.1991 року №173 «Про реєстрацію статутів релігійних громад та передачу культових споруд».

Також депутати Рівненської обласної ради втретє звертатимуться до Верховної Ради України щодо невідкладного прийняття Закону про заборону Української православної церкви московського патріархату.

Третє звернення обласних обранців адресоване до органів місцевого самоврядування Рівненської області, яким закликають припинити діяльності Української православної церкви московського патріархату на території територіальних громад області.

Пленарне засідання позачергової сесії заплановане на 10 квітня.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень