Ефективність нашої роботи оцінить громада, - Сергій Кондрачук (ФОТО/АУДІО)

Голова обласної ради розповів про перші результати роботи у раді обласних

Голова обласної ради Сергій Кондрачук став гостем програми «Трек Ток» в ефірі Радіо Трек. Ми говорили про ключові досягнення роботи обранців нового скликання. Нагадаємо, що після місцевих виборів новообраний склад обласної ради працює уже вісім місяців, а трохи більше як пів року тому, у грудні 2020 вони обрали очільника ради - Сергія Кондрачука.

-        Наскільки ефективною й корисною для громади була наша робота, оцінку має давати сама громада. Й очевидно ми це побачимо уже на наступних виборах.

 

І хоча я не порівнював цифри щодо прийнятих рішень з попереднім скликанням, вважаю роботу обласної ради  доволі продуктивною.

 

За цей час ми ухвалили, тобто позитивно проголосували за 243 рішення. А тих, які відхилили, можна порахувати на пальцях однієї руки, - каже Сергій Кондрачук.

За його словами тільки депутати цього скликання, на 7-му році війни з Росією розробити, опрацювати й ухвалити комплексну програму національно-патріотично виховання на Рівненщині. Попри існування десятків патріотичних заходів, комплексної програми, яка б враховувала думку фахівців й навіть експертів істориків – досі не було.

-        Депутати цього скликання ухвалити бюджетний регламент, унікальний по суті документ. Аби добре розбиратися у кожній копійці яку виділяє область на різноманітні цільові програми або установи.

 

Це як аудит, а керівники комунальних підприємств звітуватимуть про витрати своє установи, свої премії.

 

У підсумку депутати  у сесійнім залі будуть добре знати на що саме своїми рішеннями виділяють кошти.

Усе інтерв'ю з Сергієм Кондрачуком можете послухати нижче:

Радіо Трек · Трек Ток - Сергій Кондрачук 23.06.2021

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень