Це роблять всі - і допомагають ворогу. В Міноборони назвали ще одну «заборонену» тему

Закликали не розголошувати, де та яку зброю використовують ЗСУ

Фото ілюстративне, з мережі
Фото ілюстративне, з мережі

У Міноборони України закликали не розголошувати, де і яку зброю використовують Збройні сили України.

Те саме стосується інформації про те, які об’єкти та техніка противника були уражені з якої зброї.

Про це в етері телемаратону розповіла заступниця міністра оборони Ганна Маляр:

- Отримання зброї від західних партнерів - це результат кропіткої і системної роботи. Ми маємо підтримку західних країн, поступово отримуємо озброєння і військову техніку. Ми вважаємо за краще не говорити деталі: де, що знаходиться, яка зброя, як її використовують і радимо всім іншим це не робити, - зазначила вона.

Інформація, яка стосується зброї, - справа лише ЗСУ в рамках оборонного задуму, який на цей час діє.

- Деякі спікери, безумовно, тільки з хороших міркувань, починають відкривати інформацію, де і яким видом зброї, які дії вчинені. Цього не слід робити, - підсумувала заступник міністра.

Джерело: РБК-Україна

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень