ON-LINE

Б’ють та катують? Представник уповноваженого Верховної ради з прав людини перевірив колонію на Рівненщині

п'ятниця, 20 листопада 2020
Що там відбувається насправді

Фото ілюстративне

Регіональний представник уповноваженого Верховної ради з прав людини Андрій Преподобний днями відвідав виправну колонію у селі Іванчі Володимирецькому районі.

Так він відреагував на повідомлення про нібито побиття та катування в'язнів у Полицькій колонії, повідомляє Суспільне.

Представник омбудсмена поспілкувався із 22 засудженими та 4 з них заявили про моральне насильство та поодинокі удари.

Жодного тілесного видимого ушкодження мені та моєму колезі зафіксувати не вдалося. Ми поспілкувались наодинці з усіма новоприбулими засудженими до цієї колонії.

 

4 з 22 звернулись на ім'я уповноваженої із заявою про чинення на них психологічного тиску та завдання поодиноких ударів, які, зі слів засуджених, не залишили слідів, – розповів представник омбудсмена в області Андрій Преподобний.

Він додав, що один ув'язнений написав заяву, щоб його забезпечили лікуванням у стаціонарі. Усі заяви разом з листом від уповноваженого з описом усієї отриманої інформації скерують до прокуратури чи ДБР.

На фото Андрій Преподобний.

Натомість виконувач обов'язків начальника Полицької виправної колонії Володимир Каламбет, що  це маніпуляції засуджених, які мають наркозалежність.

Крім того, він запевнив, що виправною колонією повністю керує адміністрація та у ній виконують усі вимоги законодавства.

Я офіційно заявляю, що ця інформація не відповідає дійсності. До нас приїхало дуже багато наркозалежних. Коли вони приїхали, то найбільше, що їх хвилювало – це де вони будуть брати наркотики. В установі нема наркотиків, горілчаних виробів, представників адміністрації, які здійснюють такі дії.

 

Ми з цим боремось, ми за здоров'я засуджених. А це все не подобається засудженим, які з Цуманської виправної колонії. Це також не подобається і злочинному середовищу за межами установи, – розповів Володимир Каламбет.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 


КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Техпаспорт Аudi A6

    Загублений техпаспорт на АudiA6, литовська реєстрація. Прохання повернути за...
  • Загублено ключі

    Знайдено ключі від автомобіля «Рено». Тому, хто загубив, прохання...
  • ДОПОМОГА

    Терміново потрібні кошти на трансплантацію нирки Монтік Мар’яні, 1997 року...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного