Будуть нові посади, треба і документи привести до ладу: зміни в Рівненській обласній раді

Замість однієї людини збираються всадити трьох

До намірів голови облради Андрія Карауша ввести плюс дві посади заступників  очільника в обласній раді пристосовують і колишнє (від грудня 20-го року) рішення облради про те, як утворюється президія ради.

24 серпня відповідний проєкт рішення оприлюднили на офіційній сторінці обласної ради.

Зокрема, планується внести зміни до п.1 рішення обласної ради від 02.12.2020 №10 «Про президію Рівненської обласної ради 8-го скликання».

 

Той пункт тепер має звучати так: «Утворити президію обласної ради 8-го скликання у складі голови обласної ради, його заступників (першого заступника та заступників голови обласної ради), голів постійних комісій обласної ради, керівників (уповноважених представників) депутатських фракцій».

Тобто все, як було, окрім того, що тепер у президії засідатимуть не один, а відразу троє заступників голови обласної ради...

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень