По 100 тис. грн «на руки» чиновникам під час війни – це занадто

Про недоцільність премій у нинішній час заговорили вже і в обласній раді

Про премії керівництву рад та адміністрацій під час війни заговорили вже й на обласному рівні і підготували відповідний проєкт рішення.

Зокрема, закликають всіх керівників відмовитися від доплат на період дії воєнного стану. Багато хто розміри премії пояснює тим, що значну частину з них віддають на допомогу армії. Але депутати вважають це маніпуляцією, оскільки, наприклад, зі 100 тисяч, отриманих чиновником на руки, сплачується ще більш як 40% податків.

 

Тому бюджет громади витрачає набагато більше, бо ці кошти можна напряму надати на підтримку ЗСУ через відповідні програми, йдеться у зверненні обласних обранців.

Сьогодні до розгляду цього питання, між іншим, депутати так і не дійшли – обравши нового очільника облради і розглянувши 4 питання (зокрема, щодо функціонування МП на Рівненщині), вони розійшлися.

До речі, ХТО САМЕ отримує таку зарплату, у зверненні, на жаль, не вказується

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень