По 100 тис. грн «на руки» чиновникам під час війни – це занадто

Про недоцільність премій у нинішній час заговорили вже і в обласній раді

Про премії керівництву рад та адміністрацій під час війни заговорили вже й на обласному рівні і підготували відповідний проєкт рішення.

Зокрема, закликають всіх керівників відмовитися від доплат на період дії воєнного стану. Багато хто розміри премії пояснює тим, що значну частину з них віддають на допомогу армії. Але депутати вважають це маніпуляцією, оскільки, наприклад, зі 100 тисяч, отриманих чиновником на руки, сплачується ще більш як 40% податків.

 

Тому бюджет громади витрачає набагато більше, бо ці кошти можна напряму надати на підтримку ЗСУ через відповідні програми, йдеться у зверненні обласних обранців.

Сьогодні до розгляду цього питання, між іншим, депутати так і не дійшли – обравши нового очільника облради і розглянувши 4 питання (зокрема, щодо функціонування МП на Рівненщині), вони розійшлися.

До речі, ХТО САМЕ отримує таку зарплату, у зверненні, на жаль, не вказується

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень