Нова мітла по-новому мете: кадрові перестановки у Рівненській облраді

Новий очільник хоче мати чотирьох заступників - замість нинішніх двох

Скрін з трансляції
Скрін з трансляції

Новообраний голова обласної ради затіяв у раді кадрові реформації та перестановки.  Учора, на День Незалежності України, чиновники обласної ради оприлюднили на офіційній сторінці низку проєктів рішень щодо пертурбацій у вищому ешелоні обласного «законодавчого» органу.

Зокрема, йдеться про дострокове припинення повноважень та звільнення з посади першого заступника голови Рівненської облради Сергія Свисталюка. На розгляд тієї ж 13-ї сесії планується винести і питання про обрання нового першого заступника голови обласної ради 8-го скликання.

Крім того, оприлюднено проєкт рішення облради, яким планується внести зміни у структуру та чисельність виконавчого апарату обласної ради. Зокрема, ліквідувати 2 посади радників голови облради і ввести 2 посади заступників голови обласної ради. 

Ще два проєкти рішень стосуються обрання тих самих заступників голови облради. Вони теж уже готові і чекають розгляду наступною сесією.

Якщо врахувати, що у голови облради і так є перший заступник, якого невдовзі, можливо, замінить на посаді інша людина, та ще один заступник - Олексій Бучинський, під яким поки що крісло не хитається - то загалом заступників тепер стане 4.

Для чого їх стільки - при тій ефективності, яку видає у своїй роботі обласна рада - сказати важко. Та й питання про доцільність заміни нижче оплачуваних на вищеоплачувані посади теж ніби незручно ставити державним мужам, які мають дбати про економію грошей народу.

Нагадаємо, що друге пленарне засідання сесії облради заплановане на 9 вересня. У депутатів - повно питань, які потребують термінового розгляду.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Сергій Шевчук

Сергій Шевчук

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень