«Друга серія» в облраді: з’явилася дата наступного засідання сесії

У депутатів - повно роботи

Новообраний голова Рівненської обласної ради визначився із датою проведення сесії. Друге пленарне засідання відбудеться 9 вересня. 

Відповідне розпорядження підписав Андрій Карауш.

Під час першого засідання у депутатів не вистачило снаги розглянути такі «нецікаві» питання, як перейменування 11-ти обласних комунальних закладів освіти, кадрові призначення й інші проєкти рішень, які пройшли постійні комісії облради.

Також під час «другої серії» нарешті розглянуть і питання, які стосуються комунального майна, та щодо надання в користування низки мисливських угідь.

Нагадаємо, що минулого разу на сесії депутати обрали нового голову обласної ради. Той сесію закривав із порушенням регламенту і під виклики «Ганьба».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень