Будівництво дитсадка у Рівному «взяв під опіку» міністр

І обіцяє виділення коштів з держбюджету

Йдеться про дошкільний заклад у мікрорайоні «Північний» на вулиці Коновальця.

За словами міського голови Рівного, він мав розмову із Міністром регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадієм Зубком.

Той пообіцяв на будівництво закладу виділити кошти з Державного фонду регіонального розвитку, говорить міський голова Володимир Хомко:

- Я розмовляв із Зубком, віце-прем’єром, він взяв під свою опіку цей садочок, і він обіцяє виділення коштів з ДФРР. Тому на Коновальця дано «зелене світло», в тому числі, проектантам. Вони там збирають робочі групи, щоб ми швиденько розробили проект і до березня подали на ДФРР уже цього року. Якщо так станеться, то цього року почнеться будівництво.  

За проектом садочок виглядатиме так. 

 

Нагадаємо, цього року у бюджеті на 2018 рік у Фонді регіонального розвитку передбачили у півтора раза більше грошей–  6 мільярдів гривень.

Між тим, щодо садочка на Басовому Куті, на території колишньої 14 школи, міський голова зауважив, що там буде приватний заклад.

До слова, рівняни не погоджуються з ініціативою міського голови про те, що право відвідувати дитячі садочки міста мають лише зареєстровані у Рівному.

Стежте за новинами на сторінках Радіо Трек у Facebook та Telegram  

 

Ілона Радзівіл Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень