Коли рівненський дуобус поїде аж у Білу Криницю

Розповів міський голова Володимир Хомко

У Рівному знову заговорили про об’єднання навколишніх населених пунктів з обласним центром.

Востаннє це питання порушили під час оприлюднення результатів опитування рівнян з приводу петицій, що набрали достатньо голосів для розгляду міським головою.

Опитування проводив Центр соціологічних досліджень, що діє на базі МЕГУ впродовж 5 років.

Зокрема у четвер стало відомо Якою хочуть бачити рівняни головну ялинку у Рівному наступного року.

Між тим, з`ясувалося, що рівняни не підтримують ініціативу міського голови про те, що право відвідувати дитячі садочки міста мають лише ті, хто зареєстрований у Рівному.

Очільник Центру Олена Яницька каже, що студенти опитали майже 4 000 людей у 7-ми районах Рівного. Скільки з них було рівнян, а скільки приїжджих – таку цифру назвати не можуть, бо перед соціологами такого завдання не ставили.

Відрив між згодою та протилежною позицією великий, що може свідчити про репрезентативність результатів.

Тож міський голова каже, що більше цього не вимагатиме і озвучив іншу пропозицію.

Наприклад, якщо діти з прилеглого населеного пункту відвідують рівненський садочок, то тамтешня рада має перерахувати за цих дітей субвенцію бюджету обласного центру.

Таким чином зробили у Тернополі, каже Володимир Хомко:

- Єдине. Я ще раніше оголошував. Напевно, ми зробимо так, як зробив Тернопіль.  Ми за своїх дітей доплачуємо, це наші кошти, з бюджету. Якщо з Квасилова приходить 10 дітей – нема питань. Квасилівська рада перераховує нам субвенцію, ухвалили рішення на сесії, все справедливо. Діти приходять, але та рада, яка мала би забезпечити тих дітей по закону, бо це передбачає Закон «Про освіту», нам перераховує кошти і може буть вільна. Ну, допускаю, що якась сільська рада, де всього 12 дітей, не буде будувати садок для 12 дітей, нема питань. Або інша проблема – приєднуйтеся до нас, об’єднуємося територією, і тоді взагалі питання знімається. Тоді все наше - все ваше.

Зовсім зніме це питання об’єднання громад.

Крім того, зі слів міського голови, наприклад, якщо Біла Криниця виявить бажання приєднатися до Рівного

то, як запевняє Володимр Хомко, дуобус одразу поїде у Білу Криницю.    

Стежте за новинами на сторінках Радіо Трек у Facebook та Telegram  

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень