Що там із садочками: в області є місця, в Рівному - немає?

В обласному центрі вже формують групи

У Рівненській області є 700 додаткових місць у дитсадках. Ще сотню мають створити до кінця року. Зокрема на території Рівненщині вже будують, або облаштовують кілька дитячих навчальних закладів. Про це зокрема говорили на селекторній раді освітян області напередодні.

У Рівному ж електронна черга в садочки закрита ще з початку липня і відновиться з 30-го серпня, коли у ДНЗ міста сформують групи. Заступник керівника міського управління освіти Катерина Сичик каже, що як і щороку, сотні дітей не потраплять до дитсадків. Але розраховують, що цього разу щасливчиків буде більше, ніж торік:

Практично вільних місць у дошкільні заклади нема. Завершується комплектування груп станом на перше вересня. Якщо взяти наповнення садків з трьох років, то за практикою може залишитись 900 дітей, які не потрапляють у ДНЗ. Але це діти дошкільного віку, а не ясельного.

Зазначимо, що у минулому році у рівненських дитсадках навчалися приблизно 11750 дітей. Цього разу розраховують на більшу цифру, каже Катерина Сичик, тож і дітей які не потрапили в ДНЗ імовірно буде менше.

На 100 місць у Рівному нині претендує 132 дитини, втім це не привід розчаровуватися, каже освітянка. Адже є інші способи здобути дошкільну освіту: консульпункти, групи короткотривалого перебування тощо. Враховуючи усе вище сказане в місті навчається ледь не 100% дошкільнят, кажуть в управлінні освіти.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень