![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
В обласному центрі вже формують групи
У Рівненській області є 700 додаткових місць у дитсадках. Ще сотню мають створити до кінця року. Зокрема на території Рівненщині вже будують, або облаштовують кілька дитячих навчальних закладів. Про це зокрема говорили на селекторній раді освітян області напередодні.
У Рівному ж електронна черга в садочки закрита ще з початку липня і відновиться з 30-го серпня, коли у ДНЗ міста сформують групи. Заступник керівника міського управління освіти Катерина Сичик каже, що як і щороку, сотні дітей не потраплять до дитсадків. Але розраховують, що цього разу щасливчиків буде більше, ніж торік:
Практично вільних місць у дошкільні заклади нема. Завершується комплектування груп станом на перше вересня. Якщо взяти наповнення садків з трьох років, то за практикою може залишитись 900 дітей, які не потрапляють у ДНЗ. Але це діти дошкільного віку, а не ясельного.
Зазначимо, що у минулому році у рівненських дитсадках навчалися приблизно 11750 дітей. Цього разу розраховують на більшу цифру, каже Катерина Сичик, тож і дітей які не потрапили в ДНЗ імовірно буде менше.
На 100 місць у Рівному нині претендує 132 дитини, втім це не привід розчаровуватися, каже освітянка. Адже є інші способи здобути дошкільну освіту: консульпункти, групи короткотривалого перебування тощо. Враховуючи усе вище сказане в місті навчається ледь не 100% дошкільнят, кажуть в управлінні освіти.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК