У Рівному досліджуватимуть проблему нестачі місць у дитячих садочках

До процесу можуть долучитися небайдужі батьки

Під час останнього засідання сесії Рівненської міської ради депутати вирішили створити тимчасову контрольну комісію щодо вивчення питання забезпечення місцями дітей у дошкільних навчальних закладах міста.

В рішенні про створення тимчасової контрольної комісії зазначені назва, завдання, строк діяльності, персональний склад та голова комісії. Всі інші питання щодо структури та організації роботи комісії вирішуються комісією самостійно.

Рада реформ Рівного повідомила, що збирається з цього приводу на засідання, оскільки вважає за необхідне долучити до роботи цієї комісії зацікавлену громадськість ще на етапі планування роботи комісії.

Уже 10 травня Рада реформ Рівного буде обговорювати, хто саме має долучитися до роботи комісії, і на які саме питання щодо забезпечення дітей місцями у садочках слід звернути увагу. На цю зустріч запрошують громадських активістів та небайдужих батьків.  

Обговорення відбудеться 10-го травня (середа), о 10:00  в приміщенні InfoHub вул. Словацького, 3а. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень