Продають маєток королеви Британії

Маєток Woolmers Park  в графстві Хартфордшир на південному-сході Англії, де провела дитинство королева Єлизавета II, продадуть за 43 мільйони доларів, - пише The Luxury.

Територія маєтку займає майже 100 гектарів. У головному будинку вісім спалень і стільки ж ванних кімнат, п'ять залів для прийому, вітальня, ігрова кімната, театр, блок для обслуговуючого персоналу.

Крім того, в маєтку є конюшні, криті та відкриті басейни, а також поло-клуб, який відвідував син королеви Чарльз, коли навчався в Кембриджському університеті.

У 1920-х роках цією нерухомістю володіли дідусь і бабуся королеви Єлизавети II зі сторони матері, Клод і Сесілія Боуз-Лайон. Тут чотирирічній Ліззі подарували першого поні.

У квітні поточного року, коли Єлизавета II відзначала 90-річчя, нерухомість оцінили у 56 мільйонів доларів.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

У Рівному загубилася собака Луна

У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

Більше оголошень