Легендарний маєток PLAYBOY продають …разом з власником

Г’ю Гефнер залишиться жити в будинку довіку

Знаменитий маєток PLAYBOY , який бачив на своєму віку неймовірну кількість гарячих і часто непристойних вечірок, виставлений на продаж, пише TMZ.

Кажуть, що власники -  Playboy Enterprises – хочуть отримати за нього близько $200 млн. Агенти з нерухомості вважають, що ціна завищена – ціна подібних маєтків коливається в межах $ 60 млн. Однак, через свою багату історію маєток PLAYBOY можна продати й за $ 90 млн, але аж ніяк не за $200 млн.

Але найцікавіше навіть не це, а той факт, що маєток продається разом із засновником журналу PLAYBOY Г’ю Гефнером. За умовами продажу, Гефнер може залишатися жити в будинку довіку. Новий власник зможе влаштовувати екскурсії знаменитим маєтком, але до спальні Гефа заходити буде заборонено.

Зараз Г’ю Гефнеру 89 років, він купив цей маєток у 1971 році за $1 млн. Сам будинок на 29 кімнат зведений у 1927 році.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень