Легендарний маєток PLAYBOY продають …разом з власником

Г’ю Гефнер залишиться жити в будинку довіку

[media=52533]

Знаменитий маєток PLAYBOY , який бачив на своєму віку неймовірну кількість гарячих і часто непристойних вечірок, виставлений на продаж, пише TMZ.

[media=52535]

Кажуть, що власники -  Playboy Enterprises – хочуть отримати за нього близько $200 млн. Агенти з нерухомості вважають, що ціна завищена – ціна подібних маєтків коливається в межах $ 60 млн. Однак, через свою багату історію маєток PLAYBOY можна продати й за $ 90 млн, але аж ніяк не за $200 млн.

[media=52534]

Але найцікавіше навіть не це, а той факт, що маєток продається разом із засновником журналу PLAYBOY Г’ю Гефнером. За умовами продажу, Гефнер може залишатися жити в будинку довіку. Новий власник зможе влаштовувати екскурсії знаменитим маєтком, але до спальні Гефа заходити буде заборонено.

[media=52536]

Зараз Г’ю Гефнеру 89 років, він купив цей маєток у 1971 році за $1 млн. Сам будинок на 29 кімнат зведений у 1927 році.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень