У Росії в 9-поверховому будинку продали кількасот квартир на 10-18 поверхах

Гроші людям не повернули

У Росії в будинку, який має складатися з 9-ти поверхів, продали 290 квартир на 10-18 поверхах.

Про це повідомляє УНІАН.

«Прокуратура Казані з'ясувала, що одна з місцевих компаній реалізувала 290 квартир на 10-18 поверхах в споруджуваному будинку, який має складатися з дев'яти поверхів», - йдеться в повідомленні УНІАНу з посиланням на прокуратуру Татарстану.

Зауважимо, що 5 громадян звернулися до місцевої прокуратури, аби перевірити, чи є законною така угода.

На сьогодні кошти людям за придбані квартири не повернули. Будівництво будинку також призупинено. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень