Статисти підрахували, за скільки можна продати Велику Британію

У разі продажу кожному громадянину виплатили б по 125 тисяч фунтів

Скільки б коштувала Велика Британія, якщо б її виставили на продаж? Управління національної статистики порахувало, скільки коштувала б держава і скільки грошей одержав би кожен громадянин у разі продажу. Вражаюча сума - трохи більше 8 трильйонів фунтів коштувала б вся країна і все що розташоване на її території. Така сума була розрахована фахівцями в Національному бюро статистики (НБС). Оцінка включає в себе загальну вартість всіх будинків, будівель, авто, мостів, доріг, акцій та грошей в банках, які розташовані на території Великоі Британії. Як пояснили фахівці, якби країну вирішили продати - то кожному громадянину виплатили б по 125 тисяч фунтів, з розрахунком з 64,6 млн людей, які проживають у країні.

"Це колосальна цифра, яка дозволяє думати, як ця сума грошей допомогла б кожній людині та його сім'ї", - повідомив статист НБС Веслі Гарріс. Гарріс також додав, що житлова нерухомість є найбільшим і найціннішим нефінансовим активом в економіці і загалом. Виходячи з даних, вартість житла з 1997 року зросла втричі. У звіті НБС зазначено, що житловий фонд оцінений в 5,1 трлн фунтів. Така велика сума пояснюється тим, що протягом 2013-2014 років ціни на нерухомість збільшилися на 9%. Інші суми у звіті зазначені за: валютні операції і банківські рахунки - 1,4 трлн фунтів; будівлі і споруди, дороги, залізниці, мости, спортивні стадіони, склади та трубопроводи - 1,9 трлн фунтів; машини, обладнання та системи озброєння, враховуючи всі автомобілі та комп'ютери - 850 млрд фунтів.

Варто відзначити, за оцінками НБС, найбільш гучним щорічним падінням став фінансовий сектор Великої Британії, який з 2013 року впав на 219% (364 млрд фунтів). Уряд також в мінусі. За оцінками НБС, вартість сектору державного управління знизилася до мінус 450 мільярдів фунтів в кінці 2014 року, це означає, що уряд має більше, ніж те, що значиться в активах. І наостанок, Національне бюро статистики оприлюднило список того, що можна було б купити за виручену суму від продажу Британії. Наприклад, близько 5 тисяч супер-яхт "Екліпс" Романа Абромовича, за її оціночної вартості в 1,5 млрд фунтів, або 36 млн "Роллс-Ройсів" ціною в 220,019 фунтів.
 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень