Скільки коштує придбати ялинку в лісгоспі?

Ціна на новорічне дерево зросла у півтора рази

У лісництвах Рівненщини підготували на продаж 105 тисяч сосен та ялин. Якщо минулого року ціна новорічного дерева становила в середньому 55 гривень, то цього року – 80. Зауважимо, йдеться про вартість дерева у лісгоспі. Цікаво, що минулого року лісівники пропонували на продаж лише 20 тисяч дерев, а продали майже 7 тисяч. Чому склалася така ситуація, кореспонденту Радіо Трек прояснила прес-секретар Рівнелісу Світлана Горошко:

- Ми вирощуємо новорічні ялинки на спеціальних плантаціях. Тобто на цей рік ми можемо споживачам запропонувати 105 тисяч ялинок, які готові, але ми їх зрізаємо під замовлення. Тобто коли споживач умовно приїздить, і каже умовно «я хочу купити 700 ялинок», тоді ми їх зрізаємо. Це цілі плантації, насадження такі, де гарненько в рядочку ростуть ялиночки. От вони готові для того, щоб їх використати.

Також пані Світлана додала, що останні 2 роки великого попиту на новорічні дерева немає, оскільки раніше найбільше ялин закупляли південні та східні області. Наразі для цією частини України це не актуально.

Нагадаємо, цьогоріч вартість штучних ялин на ринку зросла на 30%.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Крук Ігор

У Рівному знайдено документи видані, на ім'я Ігор Крук. Якщо шукаєте документи  - телефонуйте

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Більше оголошень