Британський посадовець чіплявся та надсилав сороміцькі СМС біженкам з України

Чоловік під слідством

Головний операційний директор окружної ради британського міста Епінг не лише допомагав українкам, а й посилав неоднозначні натяки.

64-річний Нік Доу мав чудову репутацію, у тому числі через надання допомоги біженцям. Згадують, як він особисто їздив до України на початку цього року, надаючи гуманітарну допомогу. Але тепер його звинувачують у розсилці «недоречних повідомлень» українським жінкам, які переїхали до цього району, включаючи запрошення залишитись у його будинку в Ліверпулі, - зазначається у виданні The Economic Times.

Він нібито надсилав тексти з компліментами щодо «красивих оченят» українок і неодноразово надсилав повідомлення з поцілунками.

Нік Доу

Керівники ради кажуть, що спочатку їх попередила про це сім'я, яка приймає жінку-біженку, а потім аналогічні звинувачення висунули й інші жінки.

Одна українка розповіла, як це було.

Я пам'ятаю, як він запросив мене і маму до Ліверпуля, у нього є будинок у Ліверпулі. Він надіслав фотографію саду в Ліверпулі, яку я пам'ятаю. У листах були поцілунки, обійми. Я зрозуміла, що він розмовляє зі мною як чоловік, а не як друг. І я пишу йому: вибачте, ми можемо просто бути як друзі, і все, не як чоловік і жінка, не пишіть мені.

У своїй заяві Доу зазначає, що не робив нічого поганого і з нього хочуть зробити цапа-відбувайла:

Я не можу коментувати, оскільки процес ще не почався. Приблизно через місяць може з'явитися історія, але вона може бути зовсім іншою.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень