Brexit став причиною «божевільних» продажів шотландського віскі

Продажі напою після референдуму виросли на 30-40%

Виробники і продавці віскі в Шотландії отримали несподівану вигоду від рішення британців щодо Brexit, – повідомляє Bloomberg.

Після референдуму про вихід Великої Британії з Євросоюзу, що пройшов 23 червня, ослаблення фунта стерлінгів прискорилося. В результаті Банк Англії був змушений знизити базову процентну ставку до 0,25% річних, а продавцям віскі довелося опустити ціни на продукт на понад 10%.

Віскі є однією з основних експортних статей Британії, приносячи бюджету щорічно понад 4 млрд фунтів стерлінгів (5,3 млрд доларів).

Однак у 2015 році експортні продажі впали на 2,8%, що негативно відобразилося на бізнесі найбільших виробників - власника марки Johnnie Walker Diageo Plc і Chivas Regal, що належать компанії Pernod Ricard SA.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень