Чоловік 45 хвилин п'є віскі. Відео б’є рекорди переглядів

За перший день його подивилося понад 600 000 користувачів YouTube

На відео відомий американський актор, телеведучий і письменник Нік Офферман. Усі 45 хвилин він мовчить і просто п’є біля каміну віскі. Переважно сидить у своєму шкіряному кріслі прямо. Деколи перехрещує ноги. Іноді він підносить келих з віскі і лише вдихає аромат, іноді ставить чи тримає келих і просто дивиться на нього.

Близько 20-ої хвилини Нік вдруге наливає собі віскі. А загалом 45 хвилин просто отримує задоволення від напою і взагалі. Знавці кажуть, що 45-літній Нік робить це досконало, "як справжній джентльмен".
 

Відео починається наче оповідь із фоліанту про віскі «My Tales of Whisky Official», а завершується тим, що Нік Офферман підіймається, виходить з кадру. Кадр натомість стає малюнком із фоліанту про віскі, який закривається на слові End.

Це рекламна кампанія Lagavulin™ Single Malt Scotch Whisky. Цього ніхто не приховує. Але тільки за перший день знайшлося понад 600 000 охочих переглянути це відео. Ну, принаймні, спробувати.

Можливо, і вас зацікавить.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень