Результати голосування в Нідерландах вплинуть на референдум у Британії, – глава МЗС Литви

Результати голосування в Нідерландах вплинуть на референдум в Британії.

Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив міністр закордонних справ Литви Лінас Линкявичус.

«З одного боку я розумію, що референдум – це такий метод прямої участі громадян у вирішенні питань, що дуже позитивно, але в той же момент хочу сказати, що, наскільки я зрозумів, що під час агітаційної кампанії, що багато хто взагалі не зрозумів, за що голосували і чому... Я думаю, що не дивлячись на те, що референдум консультативний, він відбувся. Якщо б він не відбувся, то інша справа. Я думаю, що будуть якісь наслідки, але які і яким чином, треба почекати», – заявив Линкявичус.

Крім того, глава МЗС Литви висловив упевненість, що такий хід голосування в Нідерландах вплине і на референдум в Британії.

«Природно, це буде впливати. Як я вже говорив, ініціатори не приховували, що вони висловили свій євроскептицизм і такий настрій є і в інших країнах, і в тому числі ось цей референдум в Британії. Звичайно ж, це буде мати вплив», – додав дипломат.

Нагадаємо, що 6 квітня в Нідерландах пройшов консультативний референдум щодо асоціації України і Європейського Союзу. На референдум виносилося одне питання: «Ви «за» чи «проти» ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС?». За останніми даними екзит-полу, «проти» асоціації України з ЄС – 61,1% голландців, «за» – 38,1%. Явка на референдумі склала 32,2%.

Офіційні результати референдуму про Угоду про асоціацію між Україною і Європейським Союзом будуть оголошені 12 квітня.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень