Бойові стрільби провели зенітники на Рівненському полігоні

Вправлялися впродовж трьох діб

Фото АрміяInform

Саме стільки часу штатні бойові обслуги ЗУ-23-2 і кулеметники ДШК підрозділів зенітних ракетних полків та бригад тактичної авіації повітряного командування «Захід» відпрацьовували виконання вправ вогневої підготовки на Рівненському загальновійськовому полігоні Сухопутних військ ЗС України, - повідомляє РАДІО ТРЕК з посиланням на АрміяInform.

Зенітники здійснили польовий вихід, бойову стрільбу за трьома різними вправами для кожного виду озброєння.

Як розповів керівник навчання полковник Олександр Нечипорук, мета польового виходу – підтримання практичних навичок у володінні зброєю та ефективному застосуванні засобів безпосереднього прикриття об’єктів і сил.

Ми отримали достатню кількість боєприпасів, що дозволило ефективно провести індивідуальну підготовку особового складу, підвищити динаміку бойової роботи обслуг засобів безпосереднього прикриття.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень