Бійці полку «Дніпро-1» прибули у багаті на бурштин райони Рівненщини. Це підтвердив новий очільник поліції

Сергій Князєв запевняє, що з допомогою громадськості у північних районах можна буде навести лад

До Рівненської області у Сарненський район для боротьби з нелегальним видобутком бурштину прибули бійці полку патрульної служби поліції особливого призначення «Дніпро-1». Цю інформацію підтвердив новопризначений очільник Рівненської поліції Сергій Князєв. А от введення в найблищі дні Нацгвардії на Рівненщину, каже, поки коментувати зарано:

 

- Я би не коментував того, що ще нема. Що буде завтра - буде коментувати нам життя. Щодо того, що журналісти чи громадяни бачили на півночі області спеціалізований транспорт із симовлікою спецпідрозділу «Дніпро-1», то Ви маєте рацію. Спецпідрозділ прибув до нас, і виконує завдання, які перед ним ставить оперативний штаб. Завдання оперативного характеру, тож коментувати оперативні дії немає сенсу. 

Нагадаємо, напередодні після сесії Рівненської обласної ради Князєв вирушив на Сарненщину. Розповідає, що спочатку місцеве населення від нього тікало. Проте після спілкування вдалося знайти спільну мову. Не приховує очільник полції Рівненщини і те, що почув чимало скарг на своїх підлеглих. Тож, очевидно, варто очікувати кадрових змін в особовому складі Нацполіції Рівненщини.

Серед іншого, Сергій Князєв зауважує – за участю громадськості у північних районах можна буде обійтися без Нацгвардії.

Також очільник Рівненської поліції запропонував усім небайдужим пропонувати кандидатури для роботи у оперативному штабі із запобігання незаконному видобутку бурштину. Номер телефону для внесення пропозицій 679-679.

Сергій Князєв пообіцяв, що завтра знову вирушить на Сарненщину. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Більше оголошень