Усик несподівано відмовився від усіх чемпіонських поясів: що буде з його кар'єрою
Що сталося насправді

Український боксер Олександр Усик оголосив про рішення відмовитися від усіх своїх чемпіонських поясів у надважкій вазі за версіями IBF, WBA, WBC та IBO.
Про це спортсмен повідомив у своєму Instagram.
«Сьогодні хороший день, щоб сказати, що я хочу залишити всі свої пояси, якими сьогодні володію. Зробити їх вільними, щоб хлопці, які стоять у черзі за ними, боксували», – заявив Усик.
Водночас боксер наголосив, що це не означає завершення його професійної кар'єри.
«У мене ще є last dance», – сказав чемпіон, натякнувши, що планує провести ще один поєдинок.
За словами Усика, рішення було свідомим і має відкрити нові можливості для інших боксерів, які претендують на чемпіонські титули.
Нагадаємо, нещодавно українець захистив один зі своїх чемпіонських поясів, а також відвідав США, де зустрівся з президентом Дональдом Трампом і побував на турнірі UFC Freedom 250.
Радіо Трек: НОВИНИ