ON-LINE

Біля краєзнавчого музею Рівного дозволили рух автомобілям (РЕМОНТ)

четвер, 21 березня 2019
Через ремонт мереж «Рівнеоблводоканалу»

Розпорядження міського голови Рівного про

перекриття руху по вулиці 24 серпня діятиме добу: з 16:00 четверга, 21 березня, по 16:00 п’ятниці, 22 березня.

Про це повідомляється на сайті «Рівнеоблводоканалу».

З огляду на стратегічне значення цієї вулиці для багатьох рівнян, міська влада прийняла рішення

на період ремонтних робіт тимчасово відкрити для проїзду ділянку вулиці Драгоманова, що поблизу краєзнавчого музею.

За цей час спеціалісти «Рівнеоблводоканалу» спільно з працівниками міського шляхово-експлуатаційного управління обстежать ділянку дороги поблизу школи №2, де просів асфальт.

Після цього дорожники мають провести ремонт проїжджої частини вулиці. Ділянку, де триватимуть роботи, вже сьогодні ввечері обгородять відповідними дорожніми знаками, пояснює начальник служби каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканалу» Андрій Чегодаєв:

На тій ділянці, де просів асфальт, знаходиться стик наших каналізаційних мереж і водопровідної труби, що перебуває на балансі школи. Просідання асфальту може бути наслідком двох причин – негерметичність інженерних мереж, і як результат підмивання або – нещільність самого ґрунту.

 

Прилад, який допомагає віднайти витоки в мережі, нічого не показав. Тому прийняли рішення зняти асфальт і у такий спосіб провести огляд каналізаційних та водопровідних труб.

 

У разі виявлення витоків, ми проведемо необхідні ремонтні роботи. Якщо ж пошкоджень немає, то досиплемо туди додатково ґрунт і підготуємо ділянку до асфальтування.

До слова, проблема із просіданням асфальту саме на цій ділянці не нова. Минулого року працівники «Рівнеоблводоканалу» вже проводили там огляд інженерних мереж. Тоді теж довелося знімати асфальтне покриття. Втім, жодних витоків виявлено не було. Тому розрите місце засипали, защебенили, а міське ШЕУ це місце заасфальтувало.

Не виключено, що повторне руйнування частини проїжджої частини вулиці й цього разу ніяк не пов’язане з інженерними мережами. А відбувається через недостатню ущільненість ґрунту і високу транспортну завантаженість вулиці. У тому числі й великогабаритним транспортом. Адже тільки по 24 серпня можна дістатися до міського суду, торгового центру «Злата Плаза», стадіону «Авангард», а головне – до речового ринку.

Однак точно визначити причину можна лише після того, як спеціалісти знімуть асфальт і оглянуть водопровідні та каналізаційні комунікації.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено документи на Титарчук

    Знайдено документи на прізвище Титарчук Микола. Тому, хто загубив, прохання...
  • Загублено документи на Сакур

    Вчора, 28 січня, було загублено гаманець з документами на прізвище Сакур...
  • Загублено ключі від автомобіля

    В районі ринку на Ювілейному, було втрачено ключі Мультилок сірого кольору з брелоком у...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного