Білорусь розпочала чергові навчання біля кордонів України: Тепер «звільняють території» біля кордону з Рівненщиною (ФОТО)

Військові залучили як піхоту, так і десантників

Перші фото з навчань

Білоруські бійці знову продовжують навчання. Питання ймовірного відкриття білоруського фронту на війні в Україні все ще залишається відкритим попри заяви представників нашої влади.

Черговим небезпечним «дзвіночком» став початок нових військових навчань на території одразу трьох областей Білорусі, які стартували сьогодні, 8 вересня.

Упродовж наступного тижня військовослужбовці сусідньої країни «відпрацьовуватимуть звільнення території, яка тимчасово захоплена противником». Про це повідомили у пресслужбі Міноборони РБ.

У ході навчань будуть залучені представники різних військ білоруської армії — піхота, десантники та багато інших.

Навчання проведуть у трьох областях країни — Мінській, Брестській та Вітебській. Для України найбільш непростим є саме питання навчання у Брестській області, адже саме вона межує з нашою державою.

 

Зокрема, з Рівненською та Волинськими областями.

Перші фото з навчань

Перші фото з навчань

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень