Білорусь розпочала чергові навчання біля кордонів України: Тепер «звільняють території» біля кордону з Рівненщиною (ФОТО)

Військові залучили як піхоту, так і десантників

Перші фото з навчань

Білоруські бійці знову продовжують навчання. Питання ймовірного відкриття білоруського фронту на війні в Україні все ще залишається відкритим попри заяви представників нашої влади.

Черговим небезпечним «дзвіночком» став початок нових військових навчань на території одразу трьох областей Білорусі, які стартували сьогодні, 8 вересня.

Упродовж наступного тижня військовослужбовці сусідньої країни «відпрацьовуватимуть звільнення території, яка тимчасово захоплена противником». Про це повідомили у пресслужбі Міноборони РБ.

У ході навчань будуть залучені представники різних військ білоруської армії — піхота, десантники та багато інших.

Навчання проведуть у трьох областях країни — Мінській, Брестській та Вітебській. Для України найбільш непростим є саме питання навчання у Брестській області, адже саме вона межує з нашою державою.

 

Зокрема, з Рівненською та Волинськими областями.

Перші фото з навчань

Перші фото з навчань

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень