У Рівному шукають вчителя, який «дасть» дітям важливу базу знань

Його не вистачає лише в одній школі

Освітня програма рівненських шкіл зазнала суттєвих змін.

На уроках «Захист Батьківщини» посилять військово-патріотичну складову, розповідатимуть про Героїв України та про сучасну російсько-українську війну. Також учням нададуть інформацію щодо вогневої підготовки, домедичної допомоги та цивільного захисту.

Навчальні заклади вчителями забезпечені, наразі немає фахівця лише в 11-й школі. Педагога мобілізували, тому йому шукають заміну, повідомив керівник міського управління освіти Богдан Турович.

Торкнуться зміни і зарубіжної літератури. Міносвіти рекомендувало більше не вивчати твори російських авторів. Замість них учні Рівного вивчатимуть Жана де Лафонтена, О. Генрі, Гете та інших письменників і поетів.

Тож у нових підручниках, які мають друкувати у межах програми НУШ, російських авторів уже не буде.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень