Бідність за дверима не сховати: що вдома видає тотальний брак грошей  

Не врятує навіть свіженький ремонт

Брак грошей інколи видає не одяг чи манікюр, або й навіть страви, які подають на стіл. Навіть житло зі свіженьким ремонтом може кричати про відсутність грошей. І є чотири ознаки:

Пластик

Буквально скрізь все з пластику – підвіконня й відкоси, меблі, кухонний фартух. Усе просто – це найдешевший матеріал, який і прослужить не довго. Переважно його обирають ті, хто дуже економить.

Карниз

По перше, настінний карниз теж переважно пластиковий. При сучасному продуманому дизайні під час ремонту карниз намагаються сховати у стелі.

Освітлення

Вимушена економія відчувається і в єдиному світильнику у кімнаті. Коли світла мало, приміщення видається геть тьмяним і не затишним. Щоб вітальня мала кращий вигляд, треба додати хоча б торшери чи бра.

Плінтус

Пластиковий плінтус може зіпсувати будь-який дорогий ремонт. Зараз дедалі більше використовують тіньовий профіль, який монтують до стіни. Це кардинально змінює простір.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень